פאר לוין תקשורתתחומי ההתמחות המרכזיים שלנו הם:

רשויות מקומיות: אנו מעניקים שרותי תקשורת, אסטרטגיה תקשורתית, דוברות ויח"צ מקצועיים לרשויות מקומיות וראשיהן, הן למועצות קטנות שאינן מעסיקות דובר פנימי והן לערים גדולות המעסיקות גם דובר פנימי (לעתים מטעמנו). קשרי העבודה השוטפים שלנו עם בכירי מערכות התקשורת היומית, מסייעות להענקת פתרון תקשורתי הולם ללקוחותינו המוניציפאליים – בכל תחומי העשייה – חינוך, תרבות, תיירות, בנייה, רווחה, חירום וכו'.

ארגונים ציבוריים: אחד מתחומי ההתמחות הבולטים שלנו הינו מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לארגונים וגופים ציבוריים ולעומדים בראשם. עבודתנו מניבה תוצאות תקשורתיות ותדמיתיות מהמעלה הראשונה, מקדמת את לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית בעיתונות הכלכלית והארצית כאחד.

תיירות, תרבות, כנסים מקצועיים ואירועים: אנו מנהלים את מערך יחסי הציבור וייעוץ התקשורת של גופי תיירות וכן של עשרות כנסים מקצועיים (מוניציפאליים, רפואיים, תקשורתיים, תיירותיים ועוד), פרויקטים ופסטיבלים, בהם כמה מהגדולים ביותר שהופקו בישראל. זכינו לייצר כותרות ענק בארץ ובעולם בעקבות ניהול מערך התקשורת ויחסי הציבור של הפקות הענק של האופרות נבוקו, אאידה וכרמן למרגלות המצדה. כמו גם טיפולנו בכל מערך יחסי הציבור והדוברות של אירועי ה-60 למדינת ישראל.

איכות סביבה ונדל"ן: שניים מתחומי ההתמחות הבולטים שלנו הינם מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לגופים וחברות העוסקים בנושא איכות סביבה, קיימות ושמירת הסביבה, וכן לגופי נדל"ן. עבודתנו מניבה תוצאות תקשורתיות ותדמיתיות עפ"י המינון המתאים לכל אחד מהלקוחות ועל-פי מטרותיו, מקדמת את לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית בעיתונות הכלכלית והארצית כאחד.

משברים ומאבקים: ניהול משבר תקשורתי או מאבק תקשורתי חייב להיעשות ע"י מקצוענים. אין מקום לטעויות, אין מקום להיסוסים. משבר תקשורתי נוחת בין רגע ולכן נדרשת פעולה נבונה, נחרצת, שתפקידה למזער נזקים, ולמנף חולשה להישג. הודות לשנים של ניהול משברים ומאבקים תקשורתיים יש ברשותנו את כל הכלים הנדרשים לנהל בהצלחה כל מאבק תקשורתי ויעידו על כך עשרות רבות של מאבקים שנוהלו על ידינו והסתיימו הצלחה.

פאר לוין תקשורתחברות עסקיות: הניסיון שלנו מלמד שהתנהלות תקשורתית נכונה וחכמה מזניקה קדימה חברות עסקיות, קטנות כגדולות. ההתמחות שלנו בזירת התקשורת הכלכלית, בשילוב היכרות מעמיקה עם עולמות תוכן אלה, תורמת משמעותית לקידום לקוחותינו ומיצובם. התמחות, ניסיון והבנה מעמיקה בין השאר בתחומי הנדל"ן, והתחום העסקי בכללותו.

משרדי עורכי דין: ניהול מערך יחסי ציבור וייעוץ תקשורת למשרדי עורכי דין דורש התמחות מיוחדת והבנה עמוקה בעולמות המשפט והתקשורת. יש לנו את הניסיון ואנשי המקצוע הנדרשים ויעידו על כך פירמות עורכי דין מכובדות אותן אנו מובילים להצלחות ולחשיפות תקשורתיות על פי המינון הנכון לכל אחת מהן.

ארגונים וגופים רפואיים: אחד מתחומי ההתמחות שלנו הינו מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לאיגודים, ארגונים וגופים רפואיים. עבודתנו מניבה תוצאות משמעותיות, מקדמת את מטרותיהם של לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית היומית.

עמותות חברתיות וציבוריות: התנהלות תקשורתית נכונה מזניקה עמותות שהוקמו לקידום מטרה חברתית, לאומית ו/או ציבורית. התמחותנו בזירת התקשורת הרלוונטית, בשילוב היכרות מעמיקה עם עולמות תוכן אלה, תורמת משמעותית לקידום לקוחותינו ומיצובם.

מוסף ארץ עיר