שניים מתחומי ההתמחות הבולטים שלנו הינם מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לגופים וחברות העוסקים בנושא איכות סביבה, קיימות ושמירת הסביבה, וכן לגופי נדל"ן. עבודתנו מניבה תוצאות תקשורתיות ותדמיתיות עפ"י המינון המתאים לכל אחד מהלקוחות ועל-פי מטרותיו, מקדמת את לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית בעיתונות הכלכלית והארצית כאחד.

אנו מייצגים מספר רב של חברות בתחומי הנדל"ן ואיכות הסביבה, ביניהן:

קבוצת אהרוני: אנו מנהלים את מערך יחסי הציבור, הדוברות וייעוץ התקשורת של אחת מקבוצות הנדל"ן הצומחות ביותר בשנים האחרונות בישראל, המקימה בימים אלו את פרויקט UP TOWN TOWER במתחם UP החדש בבת ים, שבסיומו יכלול את מגדל המגורים הגבוה בישראל (46 קומות), לצד מרכז מסחרי ומגדל משרדים. הקבוצה חרטה על דיגלה להקים פרויקטים למגורים במיקומים בעלי פוטנציאל צמיחה משמעותי ובסטנדרט בניה גבוה, אשר יוצרים הזדמנות וערך מוסף לדיירים. לצד מגדל UPTOWN ברובע האורבני בבת ים בונה הקבוצה את סביוני גבעת שמואל (600 יח"ד) יחד עם 'אפריקה ישראל', ואת מגדל נווה היוקרתי אשר לחופה של העיר בת ים (156 יח"ד).

משפחת כוזהינוף – מגדל "בראשית" בבבלי: אנו מנהלים את מערך יחסי הציבור, הדוברות וייעוץ התקשורת של משפחת כוזהינוף המוכרת בישראל כאחת המובילות בתחום היהלומים. העסק המשפחתי, יהלומי בראשית, הוא אחד הבולטים בבורסת היהלומים הישראלית, שם נרדף לאיכות חסרת פשרות. "מגדל בראשית", שמקימה משפחת כוזהינוף בשכונת בבלי היוקרתית בצפון תל אביב, פרויקט הדגל של המשפחה בתחום הנדל"ן, מתעתד להציב סטנדרט חדש של יוקרה בישראל.

פארק אריאל שרון: אנו מנהלים מזה כשלוש שנים את מערך יחסי הציבור, הדוברות וייעוץ התקשורת של פארק אריאל שרון, אשר הוקם כפארק אקולוגי וכריאה ירוקה, על מה שהיתה פעם המזבלה של גוש דן, מזבלת חירייה. מדובר בפרוייקט לאומי ששטחו כ- 8,000 דונם והוא כולל את תל חירייה, מרכז המיחזור, בני-ברק העתיקה, פארק מנחם בגין (דרום), שטחים חקלאיים ובית הספר החקלאי מקווה-ישראל.

אקומיוניטי: תאגיד מיחזור פסולת אלקטרונית. לצד קידום המיחזור בישראל, אקומיוניטי חרטה על דגלה את נושא העלאת המודעות לאנשים עם מוגבלויות בחברה הישראלית והחשיבות ביצירת פתרונות לשילובם התעסוקתי בעבודות בעלות אפקט שיקומי, תוך העלאת המודעות האקולוגית לשמירה על הסביבה.

עזרה ובצרון: במשך שנים ארוכות ניהלנו את מערך התקשורת, דוברות ויחסי ציבור של החברה לשיכון בע"מ, חברת בת של עיריית תל אביב יפו אשר הוקמה בשנת 1937. החברה עוסקת במגוון תחומי פעילות בענף הבניה, כגון: תכנון והקמת מוסדות חינוך וציבור, שיפוצי חזיתות מבנים וטיפול במבנים לשימור, ניהול פרויקטי תשתית, פרויקטים יזמיים, אחזקת מוסדות חינוך וציבור, ניהול נכסים וסיוע לתושבי העיר בפרוייקטים של תמ"א 38 ופינוי – בינוי. בנוסף בונה ומנהלת החברה את הפרויקטים לדיור בר השגה של עיריית ת"א.

קבוצת רוזיו: חברת הייזום והבנייה המובילה בהתחדשות עירונית באזור תל-אביב והמרכז. בראש הקבוצה עומדים האחים יובל ויניב רוזיו. החברה מבצעת פרויקטים ובונה דירות באיזורי ביקוש, ובנוסף - מקדמת ומבצעת פרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית/פינוי בינוי.  מעבר לכך, קבוצת רוזיו מקדמת כיום, בנוסף לתל-אביב, פרויקטים בשלבים מתקדמים של יזמות והתחדשות עירונית ברמת-גן, גבעתיים, ערי השרון, וערים נוספות. רשת התיווך "רוזיו נכסים" הינה שם דבר בענף הנדל"ן של תל אביב וסביבתה.

אתר ההטמנה אפעה: מזה כשש שנים אנו מנהלים את מערך ייעוץ התקשורת, דוברות ויחסי ציבור לאתר ההטמנה הגדול במזה"ת שבבעלות משותפת של התאגיד הבינ"ל veolia ולחברה הכלכלית ים המלח. השירות כולל תהליכי מיתוג ומיצוב.