אחד מתחומי ההתמחות שלנו הינו מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לאיגודים, ארגונים וגופים רפואיים. עבודתנו מניבה תוצאות משמעותיות, מקדמת את מטרותיהם של לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית היומית.

אנו מייצגים מספר רב של חברות וארגונים בתחומי הרפואה והבריאות, ביניהם:

מגן דוד אדום בישראל: אנו מנהלים מזה כשמונה שנים עבור מגן דוד אדום את מערך הדוברות, ההסברה ויחסי הציבור של הארגון, לרבות ניהול משברים תקשורתיים וכן פיקוח על תכני הפרסומים השונים. מגן דוד אדום הינו ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל לשירותי רפואה דחופה טרום אשפוזית ולשירותי הדם. הארגון מטפל במאות אלפי מקרים של הצלת חיים בכל שנה, תוך שימוש במכשירים טכנולוגיים מהמתקדמים בעולם, על פי פרוטוקולים מקובלים לטיפול של איגוד הלב האמריקאי. מגן דוד אדום מתרים מאות אלפי מנות דם מלא ומרכיבי דם בשיטת הפרזיס, מעבד אותן למרכיבים ומבצע את כל הבדיקות הנדרשות במעבדות ייעודיות.

רשת מרפאות עיניים: אנו מנהלים מזה מספר שנים את מערך יחסי הציבור וייעוץ התקשורת של רשת ניתוחי הלייזר "עיניים" בראשות ד"ר שמואל לוינגר בה מתבצעים אלפי ניתוחי עיניים מידי שנה.

איגוד רופאי הילדים בישראל: אנו מנהלים מזה כשש שנים את מערך הדוברות, ההסברה ותחום יחסי הציבור של איגוד רופאי הילדים בישראל, איגוד המונה כ-1,500 רופאים. השירות כולל ליווי תקשורתי של קמפיינים שונים כגון עידוד חיסונים, קמפיין נגד השמנת ילדים, והקמפיין נגד הטלת מע"מ על פירות וירקות ועוד.

איגוד רופאי האלרגיה בישראל: אנו מנהלים מזה כארבע שנים את מערך הדוברות, ההסברה ותחום יחסי הציבור של איגוד רופאי האלרגיה בישראל, איגוד המונה כ-1,500 רופאים. השירות כולל ליווי תקשורתי של קמפיינים שונים וקידום נושאים שעל סדר היום.

האגודה הישראלית של קלינאי התקשורת: ניהלנו במשך כמה שנים את מערך הדוברות ויחסי הציבור של האגודה הישראלית של קלינאי התקשורת המובילה, מייצגת, מדריכה ומחנכת את קהילת קלינאי התקשורת בישראל. האגודה מקדמת את המקצועיות והטיפול בכלל תחומי העיסוק: השמיעה, התקשורת, השפה, הדיבור, הבליעה והאכילה, מגיל ינקות ועד לגיל זקנה. האגודה פועלת מול מוסדות ממשלתיים, קופות החולים וגורמים נוספים לקידום המקצוע ושיפור הדירות הניתן למטופלים.

איגוד הרופאים המרדימים: איגוד המרדימים מייצג את מאות הרופאים המרדימים בישראל, כחלק מהסתדרות הרופאים. מקצוע ההרדמה הינו מקצוע מאתגר הכולל התמחות מקצועית, המשלבת ידע בפרמקולוגיה, פיזיולוגיה ורפואה פנימית, לצד הבנה של מקצועות הכירורגיה. עיקר עבודת הרופא המרדים היא בחדר הניתוח ובמחלקות הטיפול הנמרץ, והוא גם גורם משמעותי לפעילות ברפואה הדחופה, מהווה שותף בכיר בכל צוות החייאה ומסייע בביצוע בדיקות ופרוצדורות רפואיות מחוץ לחדר הניתוח.

בית החולים לגליל בנהריה: ניהלנו במשך כמה שנים את מערך הדוברות ויחסי הציבור של המרכז הרפואי לגליל, החמישי בגודלו בישראל, המשרת כ-600 אלף מתושבי הצפון ומועסקים בו 2,600 אנשי צוות חולים הגדול בצפון.

ההסתדרות הרפואית בישראל: ניהלנו במשך כשלוש שנים את תחום האסטרטגיה התקשורתית ומערך הדוברות של הסתדרות הרופאים בישראל, ארגון הגג של כלל הרופאים בישראל. כיום מטפלים בניהול משברים אד-הוק.

בנק הדם של ישראל: מזה כשמונה שנים אני מנהלים את מערך הדוברות, ההסברה ויחסי הציבור של בנק הדם בראשות פרופ' אילת שנער, וכן פיקוח על תכני הפרסומים.