בתחום התאגידים העירוניים אנו מדורגים במקום הראשון מבין משרדי יחסי הציבור בישראל המעניקים מגוון שירותי דוברות ויחסי ציבור לתאגידים עירוניים ולארגונים המזוהים עם הרשויות המקומיות. בתור משרד יח"צ מוביל צברנו במרוצת השנים ניסיון רב ומוניטין מקצועי בעולם המוניציפלי, כחברה המתמחה במתן שרותי תקשורת, אסטרטגיה תקשורתית, דוברות ויח"צ מקצועיים, הן לרשות המקומית והן לחברות ולתאגידים הקשורים איתה. שירותי הדוברות ויחסי הציבור, לרבות יחסי ציבור לעסקים, יחסי ציבור תיירות, ניהול משברים הן במדיה המסורתית והן בזירה הדיגיטלית, ניתנים על ידינו לכל סוגי התאגידים העירוניים במגוון תחומי עיסוק והתמחות.

אנו מייצגים מספר רב של תאגידים עירוניים וחברות, ביניהם:

איגוד התאגידים העירוניים ברשויות המקומיות: אנו מנהלים מזה כחמש שנים את מערך יחסי הציבור, הדוברות וייעוץ התקשורת של האיגוד המאגד בתוכו מאות מהחברות הכלכליות-עירוניות, המשמשות כזרוע הביצועית של רוב הרשויות המקומיות בישראל. איגוד התאגידים הינו פרי יוזמה של מנכ"לים במספר חברות עירוניות בארץ ומאגד כיום מעל ל- 100 חברות עירוניות. מטרות האיגוד הן: ייצוג חברי העמותה כלפי המעסיקים, כלפי מרכז השלטון המקומי, מוסדות ההסתדרות, משרד הפנים, משרדי ממשלה והכנסת, וכן דאגה וטיפול בכל הנוגע למעמדם, סמכויותיהם קידומם ושיפור תנאי עבודתם, משכורתם, רווחתם והגנתם המקצועית של מנהלי החברות.

חברת היכלי הספורט: חברת היכלי הספורט תל-אביב יפו בע"מ הינה חברה עירונית בבעלות מלאה של עירית תל-אביב יפו. החברה מתמחה בניהול, תפעול ופיתוח מתקני ספורט ותרבות. פעילות החברה מתקיימת כיום בשלושה מתקנים מרכזיים: היכל מנורה מבטחים והיכל קבוצת שלמה הממוקמים בתל אביב ואצטדיון בלומפילד הממוקם ביפו. במתקני החברה נערכים מאות אירועי ספורט ותרבות המושכים אליהם למעלה ממיליון מבקרים בשנה. מזה כשש שנים אנו מנהלים את מערך הדוברות ויחסי הציבור של החברה, לרבות ניהול התכנים בזירה הדיגיטלית, ברשתות החברתיות ובאתר החברה.

תאגיד המים מי רעננה: אנו מנהלים את הזירה התקשורתית של מי רעננה, לרבות הזירה הדיגיטלית, יחסי ציבור באינטרנט, כתיבת תכנים, עיצוב והפקה, ניהול משברים וקמפיינים. מי רעננה פועלים ברוח איכות הסביבה המאפיינת את כלל הפעילות המוניצפלית של העיר. החברה הציבה לנגד עיניה את החזון של ניהול ושמירה על מקורות המים בעיר, על מנת לאפשר גם לדורות הבאים ליהנות ממים איכותיים ובריאים.  זאת לצד מניעת זיהום מים וקרקע וקידום השימוש החוזר במשאב המים.

החברה לאוטומציה (אוטומציה החדשה מבית One1): החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום פתרונות מיחשוב לרשויות מקומיות וחברות עירוניות.  אנו מנהלים את מערך הדוברות, האסטרטגיה התקשורתית ויחסי הציבור, לרבות תהליכי מיתוג ומיצוב של החברה ומוצריה. החברה לאוטומציה נוסדה בשנת 1967 והינה חברת IT מובילה המתמחה בפיתוח ויישום מערכות מידע בטכנולוגיות מתקדמות ומתן שירותי מחשוב למגזר המוניציפאלי ולגופים מטעמו. כחלק מפעילות החברה, מספקת אוטומציה ללקוחותיה (רשויות מקומיות, תאגידי מים, חברות עירוניות, איגודי ערים ועוד) ייעוץ שוטף, שירותי תכנון, הקמה, תחזוקה ותפעול של מערכות המידע. באפריל 2014 רכשה חברת וואן טכנולוגיות 51% ממניות החברה ו-49% נותרו בבעלות השלטון המקומי. כיום חברת ONE1 מחזיקה ב-70 אחוז ממניות החברה. לחברה חברת בת (בבעלות של 100%) חברת "קומפלוט" שעוסקת בפיתוח ויישום של מערכות מידע הנדסיות.

פארק אריאל שרון: אנו מנהלים מזה כשלוש שנים את מערך יחסי הציבור, הדוברות וייעוץ התקשורת של פארק אריאל שרון, אשר הוקם כפארק אקולוגי וכריאה ירוקה, על מה שהיתה פעם המזבלה של גוש דן, מזבלת חירייה. מדובר בפרוייקט לאומי ששטחו כ- 8,000 דונם והוא כולל את תל חירייה, מרכז המיחזור, בני-ברק העתיקה, פארק מנחם בגין (דרום), שטחים חקלאיים ובית הספר החקלאי מקווה-ישראל.

מטמנות אפעה: מזה כשש שנים אנו מנהלים את מערך ייעוץ התקשורת, יחסי ציבור ודוברות לאתר הטמנת פסולת מעורבת ביתית הגדול ביותר בישראל. השירות כולל תהליכי מיתוג ומיצוב. אתר אפעה משמש להטמנת פסולת מעורבת ("ביתית") בהיקף של כ- 4,000 טון ליום. האתר מוחזק ומופעל ע"י חברת אפעה תשתיות איכות סביבה, שהוקמה על ידי המועצה האזורית תמר, בבעלות משותפת לחברה הכלכלית חבל ים המלח ולחברת ויאוליה ישראל. אפעה הינו אתר מודרני, הכולל תשתיות סביבתיות והנדסיות המתקדמות ביותר כיום, זאת בהתאם לדרישות המשרד להגנת הסביבה ורשויות אחרות.

חברת עזרה ובצרון: יחסי ציבור לנדל"ן הינו תחום מומחיות שלנו ואנו גאים להעניק אותו ללקוחות רבים. כך ניהלנו במשך כמה שנים את מערך הדוברות ויחסי הציבור של חברת הענק העוסקת בשיפוץ, שיחזור ושימור אלפי מבנים בתל-אביב. כמו כן ליווינו תקשורתית את הפרויקים העצומים שהחברה ניהלה בתחומי הבנייה והנדל"ן. החברה מרכזת תחת קורת גג אחת את כל תחומי הבנייה ועוסקת בייזום, בתכנון ובבנייה של פרויקטים לבינוי ציבורי ולרווחת תושבי העיר, בהם גני ילדים, בתי ספר, אולמות ספורט, מבני תרבות ומרכזים קהילתיים, המשתלבים באורח החיים התל-אביבי ומותאמים לצורכי התושבים. לצד היותה הזרוע הביצועית של העירייה בתחום הבינוי הציבורי כאמור, מובילה עזרה ובצרון את תחום ההתחדשות העירונית בתל-אביב ומקדמת תוכניות של פינוי-בינוי, תמ"א 38, פרויקטים של שימור מבנים, שיפוצי חזיתות ודיור בר-השגה. כל זאת, תוך שמירה על המרקם העירוני הייחודי של העיר.

מתחם "התחנה": ניהלנו במשך כשנתיים את מערך ייעוץ תקשורת, הדוברות, ויחסי הציבור של המתחם, בדגש על התקופה שקדמה לפתיחתו, תוך ליווי תקשורתי נרחב של ההקמה והבנייה וטיפול במשברים התקשורתיים שהיו.

חברת בניין הבימה: ייעוץ תקשורת, ניהול מערך הדוברות ויחסי הציבור של חברת הניהול, שהיתה אחראית על בנייתו ושיפוצו של בניין תיאטרון הבימה החדש בתל-אביב, לרבות ניהול המשברים התקשורתיים והמשפטיים שליוו את שלבי הבנייה. כאמור, יחסי ציבור לנדל"ן הינו תחום מומחיות שלנו ואנו גאים להעניק אותו ללקוחות רבים.