תחום התמחות מרכזי ובולט שלנו הוא מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לעמותות חברתיות וציבוריות ולעומדים בראשן. עבודתנו מניבה תוצאות תקשורתיות ותדמיתיות מהמעלה הראשונה ומזניקה קדימה עמותות ומביאה לחשיפה תקשורתית של שלל הפעילויות שלהן.

במרוצת השנים צברנו ניסיון רב ומוניטין מקצועי בעולם העמותות והמלכ"רים, כחברה המתמחה במתן שרותי תקשורת, אסטרטגיה תקשורתית, דוברות ויח"צ מקצועיים בתחומי הפעילות השונים. שירותי הדוברות ויחסי הציבור ניתנים על ידינו הן במדיה המסורתית והן בזירה הדיגיטלית.

אנו מייצגים מספר רב של עמותות חברתיות וציבוריות, ביניהן:

מרכז אלה:  בשנתיים האחרונות אנו מנהלים את מערך יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי ל"מרכז אלה להתמודדות נפשית עם אבדן" - עמותה מקצועית המספקת שרותי תמיכה נפשית לכלל האוכלוסייה. מרכז אלה הוקם בשנת 1979 בידי ולמען יוצאי הולנד והיה חלוץ בישראל במתן עזרה נפשית וחברתית לניצולי שואה. במהלך השנים התרחבו תחומי הפעילות ובעשורים האחרונים סייע מרכז אלה לאלפי אנשים אשר חוו אבדן, שכול, טראומה וכאב נפשי, באמצעות טיפול פרטני וקבוצתי, יעוץ פסיכיאטרי, ובאמצעות הפעלת מגוון פעילויות חברתיות. למרכז אלה ששה סניפים בכל רחבי הארץ וצוות גדול של מטפלים מקצועיים עם ניסיון בגישות טיפול שונות ועם מומחיות בטיפול באנשים שחוו אבדנים ומשברי חיים. מרכז אלה משתף פעולה עם משרדי ממשלה וארגונים חברתיים רבים.

עתיד כחול לבן: בשלוש השנים האחרונות אנו משמשים כדוברי ויועצי התקשורת של תנועת "עתיד כחול לבן", בראשות אלוף מיל. ראש השב"כ והח"כ לשעבר עמי אילון, עו"ד גלעד שר לשעבר ראש צוות המו״מ עם הפלסטינים וחוקר בכיר במכון למחקרי ביטחון לאומי והיזם החברתי אורני פטרושקה. תנועת "עתיד כחול לבן" היא תנועה ציבורית השואפת להבטיח לדורות את זהותה היהודית והדמוקרטית וביטחונה של ישראל, תוך שיח פנימי ישראלי מלכד. התנועה פועלת לקידום מציאות של שתי מדינות לשני עמים עם הסכם ישראלי-פלסטיני או בלעדיו, ומעודדת קידום נקיטת צעדים עצמאיים על ידי הצדדים - מתוך הבנה כי על ישראל לקחת את גורלה בידיה על מנת לממש את האינטרס הלאומי שלה לקיומו של בית לאומי ודמוקרטי לעם היהודי.

עמותת עתידים: אנו מנהלים מזה כארבע שנים את מערך יחסי הציבור וייעוץ התקשורת של פרוייקט עתידים, תוך חשיפה אפקטיבית בתקשורת הארצית והמקומית וגם בזירה הדיגיטלית. תוכנית עתידים נוסדה בשנת 1999, ביוזמתו של תא"ל אבנר ברזני (ז"ל) ובהובלתו של הרמטכ"ל שאול מופז. התוכנית פועלת להקטנת הפערים החברתיים והכלכליים בין הפריפריה למרכז.

מועדון הכדורגל בית"ר טוברוק נתניה: אנו מנהלים מזה כארבע שנים את כל מערך יחסי הציבור, הדוברות והתקשורת השיווקית של המועדון ופועלו, תוך חשיפה בתקשורת הארצית והמקומית. בית"ר טוברוק נתניה הוא מועדון כדורגל המפעיל מחלקת נוער ענפה שתפקידה לשווק שחקנים לקבוצות ליגת העל ולאירופה. למועדון הכדורגל ישנן 17 קבוצות ילדים, נערים ונוער שמשחקות בליגות השונות. קבוצת הדגל של המועדון היא קבוצת הנוער שמשחקת בליגת העל. אנו מנהלים מזה כ-4 שנים את כל מערך יחסי הציבור, הדוברות והתקשורת השיווקית של המועדון ופועלו, תוך חשיפה בתקשורת הארצית והמקומית.

מיחא: בית מיחא הינה עמותה שנוסדה ב-1953 ומהווה מסגרת חינוכית שיקומית שמטרתה לתת מענה טיפולי וחינוכי לילדים ופעוטות עם לקות שמיעה. מזה כשלוש שנים אנו מנהלים את מערך יחסי הציבור, ייעוץ התקשורת והאסטרטגיה של העמותה, תוך חשיפה נרחבת של פעילות העמותה בתקשורת הארצית והמקומית. ראיונות, כתבות, סיפורים מרגשים, איתור בעיות והעלאתם לסדר היום הציבורי וכן קידום יוזמות ומהלכים תקשורתיים.

אג'יק - מכון הנגב לאסטרטגיות של שלום ופיתוח: ארגון לשינוי חברתי הממוקם בנגב ופועל בעיקר בחברה הערבית הבדואית ובחברות העוברות תהליכי שנוי משמעותיים. המכון הוקם ב-1998 ועשייתו כוללת פיתוח והפעלת פרויקטים בתחומי החינוך, הבריאות, העצמת הנשים, ופיתוח כלכלי קהילתי, ומרכז גם פעילותה של "הרשת האזורית" הפועלת להעלאת המודעות ליוזמת השלום האזורית ויתרונותיה.

צו פיוס: עמותת צו פיוס פועלת כבר 20 שנה לאיחוי השסעים המאיימים על החוסן הלאומי ועל הלכידות בחברה הישראלית באמצעות קידום כבוד הדדי, סובלנות ואחדות ומתוך מחויבות לערכי היהדות והדמוקרטיה. צו פיוס מובילה חדשנות במערכת החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי ופועלת לשימור וחיזוק הזהות היהודית –ישראלית של כל פרט וקבוצה בחברה. צו פיוס רואה לנגד עיניה חברה בה פועלים יחד אזרחים בעלי מגוון זהויות על הרצף הדתי-חילוני ומקיימים אורח חיים משותף בתחומי החינוך, התרבות והקהילה. במקביל, צו פיוס מובילה את הקמתם של בתי ספר ברחבי הארץ, מפעילה תוכנית שנתית לבני נוער שבמרכזה מחנה קיץ, מקימה ומלווה קבוצות כדורגל "צו פיוס" במסגרת ההתאחדות לכדורגל.

מכון שלום הרטמן: מכון שלום הרטמן הוא מרכז פלורליסטי למחקר ולחינוך החותר להשפיע על החיים היהודיים בישראל ובצפון אמריקה. באמצעות חדשנות במחקר, בהוראה ובתוכניות לימודים, ובעזרת תוכניות ההכשרה וההעשרה המקיפות והאינטנסיביות ביותר למנהיגים מקצועיים ולא-מקצועיים כאחד ברחבי העולם היהודי, מעצבים מחדש את השיח היהודי על היהדות ועל ישראל ומניחים יסודות להמשכיות ולחיוניות יהודית במאה ה-21. במכון הרטמן מתמקדים בחמישה תחומי עניין: יהדות במאה ה-21 פלורליזם דתי, מדינה יהודית ודמוקרטית, עמיוּת יהודית, יהדות והעולם.

בית הלל: בעמותת בית הלל מאמינים בנצחיותה של תורת ישראל ומחויבים באופן מוחלט להלכה היהודית ולכן עוסקים בהוראת תורה ובלימודה. בבית הלל מאמינים שרק היהדות בדמותה האמיתית המאירה, אשר דרכיה דרכי נועם, תוכל להביא בשורה אמיתית לחברה הישראלית של ימינו. כמו כן דוגלים בשיתוף נשים בתפקידי הנהגה ציבוריים וברוח זו בחרו להיות ארגון הרבנים האורתודוקסי הראשון בעולם שפתח את שורותיו בפני נשים. תלמידות חכמים ומנהיגות רוחניות מוצאות בבית הלל את ביתן, לצד רבני קהילות ומרביצי תורה.

ארגון פנים: ארגון פנים מאגד תחתיו ארגונים שונים העוסקים בתרבות ובזהות יהודית במגוון רחב של תפיסות עולם: חילוניים, אורתודקסיים, רפורמיים וקונסרבטיביים; קהילות עירוניות ובני ההתיישבות העובדת; ארגונים אשכנזיים ומזרחיים; ארגוני עולים חדשים וותיקים. ייעוד פנים – להגביר את הזהות היהודית-ישראלית ואת תרבותה בחברה הישראלית. פנים שואף להיות השער לעולם ההתחדשות היהודית בישראל וככזה הוא פועל לאגד את כלל פעילות השדה בתחום, להעצים את הארגונים, לרכז באופן מסודר ויעיל את האינפורמציה הנאגרת בהם, לעודד שיתופי פעולה ביניהם, לסייע בשיווק ובהנגשת התכנים הקשורים בחיים היהודיים של האדם והקהילה במדינת ישראל בכלל החברה – בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, בטקסי חיים, בחיי קהילה ולקהל הרחב.

בית שמואל: בית שמואל הינו מתחם ירושלמי יפיפה וייחודי לחינוך, תרבות והארחה. המלון ובית ההארחה טובלים בנוף ירושלמי וצמחייה אל מול חומות העיר העתיקה ומתאימים לתפוסת יחיד, זוגות, משפחות וקבוצות. במקום פועל מרכז כנסים הכולל תיאטרון ובו כ- 400  מקומות, כיתות ואולמות בגדלים שונים לכל מטרה ואולם אירועים מחופה זכוכית עם נוף פנוראמי עוצר נשימה. תוכניות התרבות והחינוך כוללות מגוון של פעילויות איכותיות המיועדות לקהל שוחר תרבות ומתקיימות בכל ימות השבוע. מחלקת המופעים מציעה הצגות תיאטרון מובחרות, מופעי בידור, מחול ומוסיקה. מחלקת הקורסים מציעה מגוון קורסים, הרצאות וסמינרים. מחלקת הסיורים מציעה סיורים ייחודיים בירושלים וברחבי הארץ ליחידים ולקבוצות עם מיטב מורי הדרך. עולם שלם של תרבות וחוויה.