אחד מתחומי ההתמחות הבולטים שלנו הינו מתן שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור לארגונים וגופים ציבוריים ולעומדים בראשם. עבודתנו מניבה תוצאות תקשורתיות ותדמיתיות מהמעלה הראשונה, מקדמת את לקוחותינו ומציבה אותם בקדמת הזירה התקשורתית. במרוצת השנים צברנו ניסיון רב ומוניטין מקצועי בעולם הארגונים והחברות הציבוריות, כחברה המתמחה במתן שרותי תקשורת, אסטרטגיה תקשורתית, דוברות ויח"צ מקצועיים בתחומי הפעילות הציבורית, בדגש על ארגונים גדולים בעלי היקפי פעילות מאוד רחבים. שירותי הדוברות ויחסי הציבור ניתנים על ידינו הן במדיה המסורתית והן בזירה הדיגיטלית.

אנו מייצגים מספר רב של ארגונים ציבוריים וחברות ציבוריות, ביניהם:

מגן דוד אדום בישראל: אנו מנהלים מזה כשמונה שנים עבור מגן דוד אדום את מערך יחסי הציבור וההסברה של הארגון, לרבות ניהול משברים תקשורתיים וכן פיקוח על תכני הפרסומים השונים. מגן דוד אדום בישראל הינו ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל לשירותי רפואה דחופה טרום אשפוזית ולשירותי הדם. הארגון מטפל במאות אלפי מקרים של הצלת חיים בכל שנה, תוך שימוש במכשירים טכנולוגיים מהמתקדמים בעולם, על פי פרוטוקולים מקובלים לטיפול של איגוד הלב האמריקאי. מגן דוד אדום מתרים מאות אלפי מנות דם מלא ומרכיבי דם בשיטת הפרזיס, מעבד אותן למרכיבים ומבצע את כל הבדיקות הנדרשות במעבדות ייעודיות.

נת"ע – נתיבי תחבורה עירוניים (הרכבת הקלה של גוש דן): אנו מלווים את חברת נת"ע מזה מספר שנים בכל היבטי התקשורת החזותית, עיצוב גרפי וקריאייטיב. נת"ע היא החברה האחראית על תכנון והקמת מערכת הסעת ההמונים של מטרופולין תל אביב.  נת"ע הינה חברה ממשלתית, שנוסדה בשנת 1997 במטרה לספק פתרונות הולמים לקשיי התחבורה של המטרופולין. נת"ע מובילה מהפך תרבותי-לאומי בתחום התחבורה, באמצעות הקמת מערכת התחבורה הציבורית העיקרית של גוש דן. מערכת הסעת ההמונים הינה פרויקט התחבורה הגדול והמורכב ביותר שבוצע אי פעם במדינת ישראל.

המשרד לשוויון חברתי: אנו מלווים את העשייה והאסטרטגיה התקשורתית של המשרד לשוויון חברתי ושל העומדים בראשו, הן במדיה המסורתית והן בזירה הדיגיטלית.

הבימה - התיאטרון הלאומי של ישראל: אנו מנהלים מזה כשש שנים עבור התיאטרון הלאומי הבימה את מערך הייעוץ האסטרטגי, ייעוץ התקשורת, מערך ההסברה ויחסי הציבור, לרבות ניהול משברים תקשורתיים ומאבקים ציבוריים.

בנק הדם של ישראל: מזה כשמונה שנים אני מנהלים את מערך ההסברה ויחסי הציבור של שירותי הדם של מגן דוד אדום, האחראים על איסוף, עיבוד, בדיקה ואספקת מנות ומרכיבי דם לכל בתי החולים ברחבי המדינה, עבור חולים הזקוקים לעירויי דם במהלך אשפוזם. שירותי הדם כוללים את מערך ההתרמות הארצי, בנק הדם המרכזי ואת המכון לעיבוד פלסמה.  שירותי הדם של מד"א אוספים מדי שנה מעל 290,000 מנות דם מתורמים מתנדבים (1000-1200 מנות דם בכל יום). 90% מהמנות נאספות על ידי ניידות דם של מד"א בבתי ספר, מקומות עבודה, מרכזים קהילתיים ומחנות צבא. יתרת הכמות נאספת בחדרי ההתרמה הקבועים הפועלים בתחנות מד"א, הממוקמות בערים ועיירות, ברחבי המדינה.

אמונה – תנועת האשה הדתית לאומית: אנו מנהלים מזה כארבע שנים את מערך יחסי הציבור של תנועת האישה הדתית-לאומית אשר הוקמה עם הפנים לחברה ולקהילה. פעילותה מתמקדת בתחומי החינוך והרווחה, במפעלי התנדבות וחסד, בחיזוקה של המשפחה היהודית ובקידום מעמד הנשים בישראל. אמונה גאה לייצג היום את הפנים החדשות של האישה הדתית-לאומית בישראל. בשנת תשס"ח זכתה אמונה בפרס ישראל על מפעל חיים - ועל תרומתה המיוחדת לחברה ולמדינה.

אוניברסיטת בר אילן: שימשנו כיועצי התקשורת של אוניברסיטת בר אילן ושל ראשיה, בעקבות מספר משברים תקשורתיים שהאוניברסיטה חוותה. בפעולות תקשורתיות יזומות הבאנו לצמצום הנזק התדמיתי שעלול היה להיגרם לאוניברסיטה ולחלק מראשיה. פעלנו הן במישור האקדמי במטרה לחשוף תקשורתית כמה שיותר הצלחות ופרויקטים ייחודים וכן פעלנו תקשורתית עם כמה מראשי האוניברסיטה כדי להגשים את המטרות שהצבנו לפנינו.

המכללה האקדמית אחוה: ניהלנו במשך שלוש שנים את מערך הדוברות, ההסברה ותחום יחסי הציבור, של המכללה לחינוך ולמדעים, בה לומדים אלפי סטודנטים מידי שנה. הטיפול המקצועי שלנו בתפקיד משרד יח"צ כולל ליווי תקשורתי, יחסי ציבור יזומים וניהול משברים. הגענו לחשיפה מאוד מרשימה ואיכותית בתקשורת הארצית.

מטה אירועי ה-60 לישראל במשרד ראש הממשלה: בעבר זכינו במכרז המדינה לניהול מערך יחסי הציבור, הדוברות להפקת הענק בערב יום העצמאות "מאירים את השמיים" וכן לתערוכת ה-60 של כל התעשיות הביטחוניות בישראל. כמו כן ניהלנו תקשורתית עשרות אירועים במהלך שנת ה-60.